Marvel's Spider-Man 07.09.2018'de çıkıyor

Marvel's Spider-Man 07.09.2018'de çıkıyor

Thursday, Apr 19, 2018 0 Yorum Yap(s)

MARVEL VE INSOMNİAC GAMES'DEN

Yepyeni bir Spider-Man deneyimi

  • Çıkış tarihi: 7 Eylül 2018
  • Tür: Aksiyon
  • Yayıncı: SIEE
  • Geliştirici: Insomniac GamesDünyanın en ikonik Süper Kahramanlarından birinin başrolde olduğu Marvel's Spider-Man oyununda duvar tırmanıcısının kendine özgü akrobatik yetenekleri, doğaçlaması ve ağ hareketleri gibi öne çıkan özelliklerinin yanı sıra daha önce hiçbir Spider-Man oyununda görülmemiş unsurlar tanıtılacak. Bu, parkur manevralarından çevreyi kullanmaya, yeni dövüş sisteminden büyük sanatsal yapılara kadar daha önce hiç oynamadığınız türden bir Spider-Man oyunu.

Marvel ve Insomniac Games ekipleri bir araya gelerek yepyeni ve otantik bir Spider-Man hikâyesini oluşturdular. Bu daha önce tanışmadığınız ya da bir filmde görmediğiniz bir Spider-Man değil. New York Şehri'nde büyük suçlarla savaşarak epey deneyim kazanmış bir Peter Parker. Aynı zamanda New York halkının kaderini omuzlarında hissederken karmaşık kişisel hayatını ve kariyerini dengelemek için mücadele ediyor.Örümcek Adam olun  

Yıllarca suçlularla savaşan ve artık tecrübeli bir Spider-Man olan Peter Parker, güçlü örümcek hislerinde, dinamik yeteneklerinde, akrobatik kabiliyetlerde ve yeni kıyafetinde ustalaşmıştır. 


Orijinal bir hikâyeyi deneyim edin

Bu tanıdık karakterlerin sıra dışı rollerde yer aldığı yepyeni bir Spider-Man evreni. Karmaşık bir çifte hayatı kontrol edin, büyük güçlere ve değişim geçiren ilişkilere sahip bir genç.


Açık dünyaya atlayın

Etkileyici hikâyeler ve birbirleriyle ilişkili karakterler ile dolu epik bir aksiyonda Marvel’ın New York Şehri’nde özgürce ağ atarak dolaşın.
Yorumunuzu bırakın