PS4 ve VR için Kablosuz Altın Kulaklık çıktı

PS4 ve VR için Kablosuz Altın Kulaklık çıktı

Thursday, Apr 19, 2018 0 Yorum Yap(s)

Kablosuz Altın Kulaklık - GOLD Wireless Headset

PS4 ve PS VR için oyun içi seslerde yeni altın standardı ile tanışın.


Olağanüstü ses. Geliştirilmiş tasarım.


Ultra konforlu tasarımı ve dahili ikili mikrofonuyla Kablosuz Altın Kulaklık, oyunlarınızdaki seslerin kulağa ne kadar güzel gelebileceğini keşfetmenizi sağlar.

  • PS4 oyunlarında* 7.1 virtual surround ses ile görülmeyen düşmanları duyun ve heyecan dolu aksiyonlara atılın.

  • Çok konumlu gürültü engelleyen gizli mikrofonlar sayesinde muhteşem netlikte arkadaşlarınızla sohbet edin ve takım arkadaşlarınızla taktikleri tartışın**.

  • PS4 kulaklık eşlik uygulaması*** üzerinden özel ses ayarlarınızı oluşturun veya geliştiricilerin kendi oyunları için özel olarak hazırladığı modları kullanın.

  • Dahili ses seviyesi ve mikrofonun sesini açma/kapama kontrolleri sayesinde ayarlarınızı dilediğiniz gibi düzenleyin.Optimize edilmiş oyun içi sohbet 

Taktikleri tartışırken veya grupta sohbet ederken** gizli ikili mikrofonlar, optimum ses netliği sağlamak için birlikte çalışır.


Stratejik olarak konumlandırılmış mikrofonlardan her ikisi de kulaklığınızı nasıl takarsanız takın söylediğiniz her kelimenin muhteşem netlikte algılanmasını sağlarken entegre gürültü engelleme teknolojisi, arkadaşlarınızın ve takım arkadaşlarınızın yalnızca gereken kısımları duymasını sağlar.


PlayStation VR için mükemmel seçim 

Kablosuz Altın Kulaklığın ekstra dayanıklı kafa bandı ve kulak üstü yastıkları, PS VR gözlüğünün* üzerine rahatlıkla takılabilmek için tasarlanmıştır ve sanal dünyalarınızda daha uzun vakit geçirmenize imkan tanır.


Kutuda ne var?  

  • Kulaklığın dahili pilinin şarj edilmesi için USB (tip A - mikro B) kablosu.
  • PlayStation VR ve mobil cihazlarda kullanım için 3,5 mm ses kablosu.
  • PS4, bilgisayar ve Mac bilgisayarları için kablosuz USB adaptörü.


Fiyat ve Sipariş vermek için bize ulaşın.

Yorumunuzu bırakın